TGL Tet Global Lojistik Dökme kimyasal lojistik ve kimyasal tanker yıkama sektöründe hizmet veren TET Global Lojistik’in online marka yenileme çalışmasını yaptık.
TGL Tet Global Lojistik Kimya lojistiğinde kalite. Web Tasarımı, İçerik Yönetimi, Tanıtım Filmi, Fotoğraf

Dökme kimyasal lojistik faaliyetlerini Türkiye’de ve Avrupa’da sürdüren TGL Tet Global Lojistik’in tecrübeli ve kaliteli hizmet sağlayıcı firma olarak konumlandırmasını yapmak üzere yola çıktık. Sektörde değerli kabul edilen “kaliteli, güvenli ve çevre dostu hizmet” anahtar kelimelerini temel aldık.

Web sitesinde ve Avrupa’da katıldıkları fuarlarda markayı tanıtım amaçlı hazırladığımız filmde TGL Tet Global Lojistik’in verdiği hizmetin kapsamını, faaliyet alanlarını ve hizmet değerlerini vurguladık. Çekimlerini Osmangazi Köprüsü'nde, Dilmak Kimyasal Tanker Yıkama-Arıtma Tesisi ve Solventaş'ta yaptığımız ve çalışanların da yer aldığı filmde yolda giden tanker, dolum-boşaltım, yıkama-arıtma operasyonlarından planlar kullandık. Filmin Türkçe ve İngilizce seslendirmeli, alt yazılı versiyonlarını çalıştık.

Türkçe ve İngilizce versiyonlarını hazırladığımız web sitesini firmanın kurumsal renklerinden hareketle modern bir tasarıma kavuşturduk. Kullanıcıları firmanın künyesi, politikaları, sunduğu hizmetler ve sektörle ilgili gelişmeler hakkında bilgilendirmek amacıyla Hakkımızda, Hizmetlerimiz ve Duyurular sayfalarını; potansiyel müşterileri teklif almaya, çalışanları ise iş başvurusuna yönlendirmek için İletişim başlığı altında dinamik Teklif ve Kariyer sayfalarını hazırladık. Web sitesine özel fotoğraf prodüksiyon çalışması ve SEO uyumlu içerik çalışması yaparak sitenin yazılı ve görsel içeriklerini tasarladık. 

B2B markanın potansiyel müşterileri arasında bilinirliğini ve site trafiğini artırmak için web sitesine düzenli olarak duyurular ve Facebook üzerinden hedef kitlelere yönelik kampanyalar hazırlıyoruz.

İLETİŞİM Bize ulaşın.