Biz kimiz? İşini severek yapan bir ekip olarak içeriğin her bir aşamasını özenle tasarlıyoruz.
HAKKIMIZDA İçerikleri özenle tasarlıyoruz.

Birbirinden farklı hikayelerin oluşturulduğu, fikirlerin konuşulduğu, tasarlandığı ve sergilendiği keyifli bir çalışma ortamı hayal ederek yola çıktık. Ünlü Göstergebilimci Roland Barthes'ın "Yazdıklarınız beni arzuladığınızı kanıtlamalı” sözü ilham kaynağımız oldu. İşimize tutkuyla olan bağlılığımızı ürettiğimiz içeriklere yansıtarak, hedef kitleleri tarafından arzulanan markalar yaratıyoruz.

Önce sizi dinliyoruz. Markanızı tanıyoruz. Hedef kitlenizi tanımlıyoruz. Markanıza uygun dili ve dijital iletişim kanallarını belirleyerek yol haritamızı çiziyoruz.

İçeriğin birbirini destekleyen yazılı, görsel ve görsel-işitsel öğelerden oluşan bir bütün olarak üretildiğinde etki yaratabileceğine inanıyoruz.

Kreatif Direktör, Topluluk Yöneticisi, Sosyal Medya Uzmanı, İçerik Yazarı, Jr. Sanat Yönetmeni (Görsel Tasarım Uzmanı), Sr. Sanat Yönetmeni (UX/UIX Tasarım Uzmanı), Ara Yüz Geliştirme Uzmanı, Fotoğrafçı, Kameraman, Görüntü Yönetmeni, Yönetmen, Kurgu Editörü ve Animasyon Tasarım Editöründen oluşan ekibimiz ile içeriklerin her bir parçasını özenle tasarlıyoruz.

PROJELER Neler yaptık?