Pakolino Ürettiği aktivite kutularıyla 3 - 7 yaş arası çocukların motor gelişimlerine ve ebeveynlerin çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmesine katkı sağlamayı amaçlayan Pakolino'nun sosyal medya yönetimini yaptık.
Pakolino Bir kutu eğlence, bir dolu beceri! Sosyal Medya Yönetimi, TV Reklamı, Video Serisi

Pakolino aktivite kutuları, ebeveynlerin 3-7 yaş arası çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmesine ve çocukların 21. yüzyıl becerileri kazanmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Pakolino'nun Facebook, Instagram ve Twitter'da bulunan hedef kitlesine yönelik hazırladığımız içerik formatlarıyla sosyal medya hesapları üzerindeki etkileşimi artırmak hedefiyle yola çıktık.

Bu doğrultuda her ay Pakolino aktivite kutularının temalarına uygun olarak hazırladığımız "biliyor muydunuz" gifleri, çocuk gelişimine dair akademik araştırmaları içeren bilgilendirici içerikler, Kendin Yap video serileri, çocuk gelişimi üzerine özlü sözler, #AnneÇocukArasında hashtagiyle anne-çocuk ilişkinin eğlenceli ve komik yönlerini anlatan iletiler, yemek tarifleri, soru-cevap konseptli ve lifestyle iletilerle markanın takipçileriyle dialoğunu pekiştirmeyi hedefliyoruz.

Ayrıca markanın Cartoon Network'te yayınlanan TV spotlarının post-prodüksiyon çalışmasını yaptık. 
 
İLETİŞİM Bize ulaşın.