Pakolino Ürettiği aktivite kutularıyla 3 - 7 yaş arası çocukların motor gelişimlerine ve ebeveynlerin çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmesine katkı sağlamayı amaçlayan Pakolino'nun sosyal medya yönetimini yaptık.
Pakolino Bir kutu eğlence, bir dolu beceri! Sosyal Medya Yönetimi, TV Reklamı, Video Prodüksiyon

3-7 yaş arası çocuklar için ürettiği aktivite kutularıyla ebeveynlerin çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmesine ve çocukların 21. yüzyıl becerileri kazanmasına yardımcı olmayı amaçlayan Pakolino'nun Facebook, Instagram ve Twitter'da bulunan hedef kitlesine yönelik hazırladığımız içerik formatlarıyla sosyal medya hesapları üzerindeki etkileşimi artırmak hedefiyle yola çıktık.

Bu doğrultuda her ay Pakolino aktivite kutularının temalarına uygun olarak hazırladığımız "biliyor muydunuz" gifleri, çocuk gelişimine dair akademik araştırmaları içeren bilgilendirici içerikler, Kendin Yap videoları, çocuk gelişimi üzerine özlü sözler, #AnneÇocukArasında hashtagiyle anne-çocuk ilişkisinin eğlenceli ve komik yönlerini anlatan paylaşımlar, yemek tarifleri ve lifestyle iletilerle markanın takipçileriyle dialoğunu pekiştirdik.

Cartoon Network'te yayınlanan, post-prodüksiyon çalışmasını üstlendiğimiz markanın TV spotu!

 

İLETİŞİM Bize ulaşın.